ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY SZKOLENIOWEJ NA SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Print Drukuj
Zaproszenie do złożenia oferty szkoleniowej
 
Zapraszamy instytucje szkoleniowe posiadające aktualny wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy do składania ofert na szkolenie:
 
pn.: „Szkolenie kosmetyczne ze stylizacji rzęs i brwi"
 
w ramach procedury rozeznania rynku, którego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro.
 
Termin składania ofert do 17 czerwca 2019r.
 
I. Cel i odbiorcy szkolenia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu szkolenia indywidualnego dla 1 osoby bezrobotnej z zakresu stylizacji rzęs i brwi.  
Celem szkolenia jest przygotowanie bezrobotnego do wykonywania zawodu stylistka rzęs/manicurzystka.
 

II. Czas trwania szkolenia i zakres tematyczny
Szkolenie należy zorganizować w miesiącu lipcu 2019r., a program szkolenia musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
 
W zakresie tematycznym szkolenia powinny znaleźć się takie zagadnienia jak:
  1. przedłużanie rzęs metodą 1:1,
  2. lifting rzęs, botox, laminacja,
  3. henna pudrowa – brow henna.
Szkolenie finansowane ze środków Funduszu Pracy odbywa się w formie kursu, realizowanego według planu nauczania, obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu, chyba że przepisy odrębne przewidują niższy wymiar szkolenia.
 
Wykonawca zobowiązany jest do: 
  1. prowadzenia dziennika zajęć edukacyjnych zawierającego listę obecności (zawierającą  imię, nazwisko i podpis uczestnika szkolenia), tematy i wymiar zajęć edukacyjnych (listę obecności bezrobotny winien podpisywać w każdym dniu zajęć, dodatkowo obecność uczestnika na szkoleniu powinna być potwierdzona podpisem prowadzącego szkolenie w każdym dniu szkolenia),
  2. przekazania uczestnikowi materiałów szkoleniowych,
  3. sporządzenia listy dokumentującej odebranie przez uczestnika szkolenia materiałów szkoleniowych,
  4. sporządzenia protokołu i karty ocen z okresowych sprawdzianów efektów kształcenia  oraz egzaminu końcowego, jeżeli zostały przeprowadzone,
  5. wydania uczestnikowi odpowiedniego zaświadczenia wraz z suplementem, potwierdzającego ukończenie szkolenia,
  6. sporządzenia rejestru wydanych zaświadczeń, zawierającego: numer, imię i nazwisko oraz numer PESEL uczestnika szkolenia oraz nazwę szkolenia i datę wydania  zaświadczenia,
  7. ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków bezrobotnego, jeżeli nie będzie przysługiwało mu stypendium oraz jeżeli będzie przysługiwało mu stypendium
    w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej w trakcie szkolenia,
  8. dostarczenia do Powiatowego Urzędu Pracy w Śremie oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem kserokopii:
  • listy obecności,
  • dziennika zajęć edukacyjnych,
  • listy odbioru materiałów szkoleniowych,
  • egzemplarza materiałów szkoleniowych,
  • wydanego zaświadczenia wraz z suplementem,
  • rejestru wydanego zaświadczenia,
  • kosztorysu powykonawczego,
  • oświadczenia o tym, iż koszty zawarte w kosztorysie zostały poniesione w przedstawiony sposób,
  • ankiety,
  1. zapewnienia Zamawiającemu prawa wglądu do dokumentacji związanej z realizowanym szkoleniem, w tym do dokumentów finansowych.
Na zakończenie kursu uczestnik wypełni anonimową ankietę służącą do oceny szkolenia.
Po zakończeniu szkolenia bezrobotny otrzyma stosowne zaświadczenie wraz z suplementem, potwierdzające jego ukończenie.
 

III. Kadra wykładowcza i warunki szkolenia
Szkolenie powinno być prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Wykonawca powinien zapewnić uczestnikowi właściwe stanowisko i warunki nauki. Kurs powinien być oparty o metody wykorzystujące zastosowanie ćwiczeń, przykładów praktycznych w celu aktywnego uczestnictwa osoby biorącej udział w szkoleniu i prowadzenia oceny procesu zdobywania wiedzy w trakcie szkolenia. Wykonawca ma zapewnić uczestnikowi możliwość indywidualnych konsultacji oraz niezbędne materiały szkoleniowe.
 

IV. Miejsce szkolenia
Szkolenie należy zorganizować najlepiej na terenie Śremu. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia poza Śremem, jednak w promieniu do 60 km od miejscowości Śrem.
 

V. Warunki zmian umowy zawartej w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego 
Zamawiający dopuszcza możliwość zmian postanowień umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, pod warunkiem, iż będą one zgodne z przedmiotem zamówienia oraz nie będą wpływać negatywnie na jakość szkolenia,  wyłącznie w szczególnie uzasadnionych przypadkach o obiektywnym charakterze, niezależnym od Wykonawcy za zgodą obu stron w formie pisemnego aneksu, które dotyczyć mogą:
  • godzin realizacji zajęć,
  • miejsca prowadzenia szkolenia,
  • terminu rozpoczęcia i zakończenia szkolenia.
Warunkiem dokonania w/w. zmian jest:
  1. niezwłoczne zawiadomienie Zamawiającego o zaistniałej okoliczności oraz złożenia na piśmie wniosku zawierającego:
  • opis i ewentualne udokumentowanie okoliczności, której zmiana dotyczy wraz z uzasadnieniem,
  • propozycje zmiany, która musi być korzystna dla Zamawiającego i nie może być mniej korzystna niż określona w ofercie na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy.
  1. ocena przez Zamawiającego proponowanych zmian i podjęcie decyzji o ich słuszności,
  2. podpisanie aneksu do umowy.
 
VI. Warunki udziału w postępowaniu
Ocena ofert szkoleniowych jest dokonywana na podstawie sumy punktów uzyskanych z poszczególnych kryteriów. Oferta szkoleniowa, która uzyska najwyższą liczbę punktów z poszczególnych kryteriów zamieszczonych w „Kryteriach wyboru instytucji szkoleniowych" – załącznik nr 1 do zaproszenia, zostanie wskazana do przeprowadzenia szkolenia. W trakcie oceny oferty szkoleniowej, Urząd może zwracać się do instytucji szkoleniowych, które przesłały swoje oferty szkoleniowe o uzupełnienie, poszerzenie lub dodatkowe wyjaśnienia, niezbędne przy ocenie.
Zamówienie będzie realizowane w całości ze środków publicznych.
             
 
Wobec powyższego, w przypadku zainteresowania się niniejszą propozycją, proszę o przesłanie:
  • formularza ofertowego – załącznik nr 2 do zaproszenia,
  • oświadczenia – załącznik nr 3 do zaproszenia,
  • klauzuli informacyjnej - załącznik nr 4 do zaproszenia,
w terminie do 17 czerwca 2019r. w wersji elektronicznej na adres sekretariat@pup.srem.pl  lub faxem 61 2837075 wew. 38, osobiście lub listownie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Śremie ul. Gostyńska 49, pokój nr 15 (sekretariat) z zaznaczeniem tematu wiadomości „Odpowiedź na zaproszenie zorganizowania kursu pn. „Szkolenie kosmetyczne ze stylizacji rzęs i brwi". W przypadku e-maila lub faxu składający ofertę zobowiązany jest także do przesłania niezwłocznie wersji papierowej. Za termin wniesienia oferty uważa się dzień i godzinę jej faktycznego złożenia w siedzibie Zamawiającego (decyduje data wpływu).
 
Przesłane oferty będą stanowić podstawę do podjęcia dalszych działań związanych ze zleceniem organizacji i przeprowadzenia kursu w trybie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych, tj. bez jej zastosowania. Oferty przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę.
Niniejsze rozeznanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Informuję, że złożone oferty nie zobowiązują żadnej ze stron, mają one służyć dokonaniu rozeznania rynku niezbędnego do podjęcia decyzji w sprawie organizacji w/wym. szkolenia. O wyborze najkorzystniejszej oferty, jednostki, które złożą propozycję zostaną poinformowane drogą mailową.

W razie pytań kontakt pod numerem telefonu
tel. 61 2837075, 2837059 wew. 29

Załączniki

Załącznik nr 1 do zaproszenia
Załącznik nr 1 do zaproszenia.docx 15 KB
Załącznik nr 2 do zaproszenia
Załącznik nr 2 do zaproszenia.docx 22 KB
Załącznik nr 3 do zaproszenia
Załącznik nr 3 do zaproszenia.docx 11 KB
Załącznik nr 4 do zaproszenia
Załącznik nr 4 do zaproszenia.docx 13 KB
Informacje o publikacji dokumentu